День Гідності та Свободи в Торському НВК

Ми – українці – свідомий і відповідальний народ, здатний відстояти свій вибір. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.
 
До Дня Гідності та Свободи класними керівниками та педагогом-організатором Торського НВК було сплановано та проведено тематичні виховні години, бесіди, патріотичні вікторини, артдей «Краса мирного життя» тощо.
 
Тиждень присвячений Дню гідності розпочався із загальношкільної лінійки «Україна – гідна свободи», для учнів початкової школи було проведено патріотичний флешмоб «Діти України», з учнями старших класів було проведено аутріч «Україна – країна нескорених!». Метою заходів стало вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина та їх європейського вибору, національних інтересів України.
 
Під час заходів учні ознайомились з поняттями “гідність” та “свобода”, отримали інформацію про події на Майдані Незалежності та на Сході України, про наших земляків, які несуть службу з охорони суверенітету та територіальної цілісності України, про героїв, які віддали життя за Україну. Діти разом з педагогами переглянули документальні фільми: «Шлях до свободи», «Революція Гідності – Майдан», ознайомилися з новою художньою та публіцистичною літературою, в якій висвітлено події Майдану та Революції Гідності 2013 року.
 
Джерело: Торський НВК