День фізичної культури та спорту

8 вересня 2017 року на території Новодмитрівського навчально-виховного комплексу (Новодмитрівська сільська рада) пройшов спортивно-видовищний захід, присвячений 74-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників і Дню фізичної культури та спорту.

В цей день  на спортивному майданчику зібралися любителі спорту не тільки з Костянтинівського районі, а й з міст Костянтинівка, Добропілля та Білецьке. І це не випадково, адже в усіх районах та містах  працюють секції з різних видів спорту, в яких займаються дуже багато юнаків та дівчат. Відома істина, спорт – це запорука успіху, краси та здоров’я. Для того, аби жити у ритмі, невпинно прагнути до нових звершень та перемог — просто необхідно мати справу зі спортом. Він дисциплінує, навчає командній роботі та сприяє новим знайомствам і дружбі.

Початок свята ознаменував собою Державний гімн України, після якого всі присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів-визволителів нашого рідного краю від німецько-фашистських загарбників.

Зі словами привітань до команд-учасників звернулися голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталії Виниченко та заступник голови Костянтинівської районної ради Лариси Степаненко.

Також на святі були присутні керівник апарату Костянтинівської РДА Людмила Таранік, Новодмитрівський та Кіндратівський  сільські голови Микола Яковлев і Борис Погрібний, директор Новодмитрівського НВК Руслан Ібрагімов, секретар Предтечинської сільської ради Світлана Попова, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Вікторія Казімір, заступник голови Іллінівської сільської ради Юлія Стужук.

На заході були нагороджені за сумлінну плідну працю, виский професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури в Донецькій області та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту Грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації  Ігор Жарков – директор ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району та Сергій Кіріка – тренер-викладач відділення футболу ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району; висловлені Подяки Костянтинівської райдержадміністрації тренерам ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району Євгену Крайнєму, Андрію Какауліну та Павлу Рябченку.

Спортивна програма включала в себе чоловічий та жіночий волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт, естафета «Тато, мама, я – спортивна сім’я», перетягування канату та «Веселі старти». Переможці з усіх видів спорту отримали Грамоти та подарунки, а також не забутні враження.