День біорізноманіття в Софіївському НВК

Щорічно, починаючи з 2000 року, 22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття (International Dayfor Biological Diversity). Це свято-заклик до кожної людини, чиїм домом стала наша планета. Відзначення Міжнародного дня біорізноманіття сприяє підвищенню поінформованості про роль навколишнього світу для благополуччя людини та необхідності дій щодо його збереження.
 
Усі учасники освітнього процесу Софіївського НВК не стоїть осторонь пропаганди охорони біорізноманіття України. За участі учнів 10 класу була проведена екскурсія для учнів 7 класу до пойми річки Казенний Торець, активісти ознайомили з екосистемою та проаналізували стан природного різноманіття села Софіївка і способи пропаганди збереження природи.
Учні початкових класів також долучились до вивчення Дня біорізноманіття стану, озброївшись лупами малеча вивчала стан екосистеми шкільного подвір’я.
Борізноманіття – це продукт еволюції життя впродовж мільярдів років, який визначається природними процесами, і на який все більше впливає людська діяльність.