«Безпека на дорозі – безпека життя»

З 11 по 17 листопада в Марківській ЗОШ пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, а 15 листопада був проведений єдиний національний урок «Безпечна країна».

Протягом Тижня в школі відбулися такі заходи:

Для учнів початкової школи, з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому проведений урок у формі гри-вікторини «Безпека на дорозі – безпека життя», який сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Для учнів 5-8 класів, з метою формування уявлення школярів про безпеку дорожнього руху при пересуванні по вулицях і дорогах, виховування навиків виконання основних правил поведінки, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму була проведена гра-вікторина “Знай правила дорожнього руху”. Учасниками стали дві команди «Пішоходи» та «Дорожні поліцейські». Серед завдань були такі, як: конкурс «Чи знаєте ви?», відгадай знаки; дорожня ситуація; ситуативні математичні задачі. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері. Діти активно приймали участь в обговоренні життєвих ситуацій і показали гарні знання з правил поведінки під час пожежі в автобусі та надання першої домедичної допомоги. Учні добре розрізняють дорожні знаки та орієнтуються у правилах поводження під час нестандартних ситуацій. Перемогу отримала команда “Пішоходи”, набравши 13 балів, а команда «Дорожні поліцейські» — 9 балів.

Для учнів 9-11 класів, з метою поглибити знання учнів з правил дорожнього руху, продовжити формування уяви школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицям та дорогам, закріплення навичків виконання основних правил руху з метою попередження дитячого травматизму була проведена тематична вікторина з елементами практичної дискусії «Правила дорожнього руху знаєш – то ж здоров’я зберігаєш». Учні поділились на дві команди ДАЇ (11 клас) та ДТП (9 клас). Перед початком вікторини прослухали доволі сумну статистику по дорожньо-транспортним пригодам в України та взагалі усьому світі, переглянули історичні факти появи правил дорожнього руху. Сама вікторина складалася з конкурсів: «Розминка-мозковий штурм», «Виправи помилки», «Крокодил», «Збери знак»,  «Хто такий? Що таке?», «Обережно знаки!» В запеклій боротьбі з відривом в один бал перемогла команда ДТП.