Бересток — День села

Цими вихідними (09.09.2017р.) селище Бересток, що в Костянтинівському районі Донецької області,  святкувало День села.

Початок свята ознаменував собою велоперебіг, присвячений Дню села і Дню фізичної культури та спорту.

З нагоди свята до Берестка завітали заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік та заступник голови Іллінівської сільської ради Юлія Стужук. Гості привітали берестовчан та побажали здоров’я, щастя, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах, а головне миру в нашім ріднім краї.

Святкування Дня села співпало з чудовою датою – 35 років сільському клубу, згадували історію створення закладу, його керівників. Лариса Миколаїівна висловила щиру подяку теперішньому директору СБК Наталії Селедцової за її ентузіазм та енергіїну роботу, завдяки яким сьогодні працює заклад, організовуються концерти та відзначаються свята.

Після офіційної частини відбувся чудовий концерт за участю місцевих талантів. Кожний їз виступ супроводжувався гучними оплесками.

Під час святкування до уваги жителів та гостей с-ща Бересток були представлені фотовиставка історії сільського будинку культури, виставка ляльок та виробів з природніх матеріалів. Всі охочі могли пригоститися смачною гарбузовою кашею.

Свято вдалося на славу і жителі селиша висловлюють щиру подяку оргагізаторм Дня села за чудовий концерт та подарований гарний настрій.