Апаратна нарада

16 жовтня 2019 року заступник голови Костянтинівської районої рали Лариса Степаненко взяла участь в апаратній нараді з керівниками відділів, управлінь та служб району.

Були розглянуті питання стосовно здійснення соціальних виплат; виплати пенсій та заробітної плати; виконання бюджету району; виділення коштів на придбання автомобіля для дитячого будинку сімейного типу; підключення водонапірної башти у с. Майське; роботи закладів охорони здоров’я та їх готовності до нового опалювального періоду; ремонту дошкільного навчального закладу в с. Миколаївка; ремонту автошляхів; обрізки аварійних дерев; інвентаризації землі; обліку осіб, які перемістилися з місць та районів проведення ООС; роботи з сім’ями СЖО та багатодітними сім’ями; стану виконавської дисципліни та роботи зі зверненнями громадян; новини Законодавства України та інше.
Завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Олена Бондаренко продемонструвала відео презентацію «Про проведену роботу відділів райдержадміністрації за тиждень». Під час виступу були висвітлені заходи, які відбулись в Костянтинівському районі протягом тижня та робота структурних підрозділів райдержадміністрації.