7 грудня — День місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування займає значне місце серед дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. На органи місцевого самоврядування покладено велику, відповідальну місію турботи про життя й добробут громад. Завдяки злагодженій роботі представницької та виконавчої влади, тісному співробітництву з територіальними громадами, вдається вирішувати чимало непростих проблем, реалізовувати багато перспективних планів та задумів на благо нашого району.
В цей день хочеться відзначити роботу сільських голів Костянтинівського району. Саме вони виступають безпосередніми носіями інтересів жителів нашого району, дбають про повсякденний побут, вирішують найболючіші проблеми людей. Про високу компетентність цих людей свідчить і те, що більшість з них обираються головами вже не вперше. Неможливо залишити поза увагою роботу секретарів сільських рад. Це високопрофесійні представники органів місцевого самоврядування, які забезпечують співпрацю сільських рад з усіма організаціями та установами району, разом з головами вирішують проблемні питання, які виникають в повсякденному житті територіальних громад.
Із вдячністю відмічаємо сьогодні працю всіх депутатів, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданні сесій, постійних комісій, які розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності.
Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які вклали частку своєї душі в становлення та розвиток Костянтинівського району. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане прикладом творчої роботи для кожного з нас.
 
Шановні колеги!
Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підійматимуть потенціал краю на вищий рівень.
 
Костянтинівська районна рада щиро вітає вас з Днем місцевого самоврядування! Нехай високий професіоналізм і компетентність, самовіддана праця й активна громадська позиція сприяють розбудові нашого району! Міцного вам здоров’я, миру та успіхів у праці! Зі святом!
 
 
З повагою
Голова Костянтинівської районної ради
Олександр Оносов