55 років Білокузьминівській ЗОШ

22 листопада 2019 роу заступник голови Костянтинівськокої районної ради Лариса Степаненко та заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман привітали директора Білокузьминівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Євгенію Кірєєву та весь колектив школи з 55-річним ювілеєм. Під час проведення урочистостей з нагоди святкування ювілею школи вони від імені районної ради та районної державної адміністрацій привітали всіх зі святом та вручили колективу школи вітальну адресу та грошовий сертифікат.
Також до привітань приєднались начальник відділу освіти Костянтинівської РДА Наталія Костомарова, в.о. голови Костянтинівської районної Ради профспілки працівників освіти Ольга Макаренко, Білокузьминівський сільський голова Ірина Загурська, які також вручили подарунки.

На святі були присутні вчителі-ветерани, колишні випускники школи.
Вчителі та учні школи підготували насичену концертну програму, яка порадувала усіх присутніх та створила дружню, святкову атмосферу.

Фойє школи було святково прикрашене – книга-літопис, італійський балкон, літаючі фото, фото на мольберті, польові квіти, чудова фотозона. Все це додавало гарного настрою всім присутнім.