50 років Олександро-Калинівській ЗОШ

50 років – дата молода і водночас мудра, яка підтверджує, що біографія школи складається не просто з років, які прожито. Вона складається з літ, днів, які запам’яталися утвердженням зрілості закладу, освітніми надбаннями, моральною атмосферою.

Саме такий ювілей святкувала Олександро-Калинівська загальноосвітня школа 20 жовтня 2017 року. Багато випускників цієї школи стали талановитими фахівцями, керівниками, та найголовніше – прекрасними людьми й свідомими патріотами своєї держави. Тож не дивно, що нинішній колектив, випускники, та всі, хто причетний до життя школи, з упевненістю й оптимізмом дивляться у майбутнє.

В світковий день до школи завітало чимало гостей. Так всіх присутніх вітали зі святом голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко, в.о. начальника відділу освіту райдержадміністрації Катерина Кабанцева, голова районної профспілки працівників освіти Костянтинівського району Раїса Априщенко. Гості свята бажали міцного здоров’я, успіхів та великих злетів у майбутньому; дякували усім, хто починав шлях становлення навчального закладу та нині у ній працює.

Також школа отримала від імені райдержадміністрації та районної ради цінні подарунаки. Були нагороджені Почесними грамотами районної ради за сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток освіти Костянтинівського району Олена Денисова (директор Олександро-Калинівської ЗОШ) та Галина Приходько (учитель початкових класів Олександро-Калинівської ЗОШ), висловлені Подяки Людмилі Горбуновій (заступник директора Олександро-Калинівської ЗОШ) та Максиму Багмету (учитель історії та правознавства Олександро-Калинівської ЗОШ).

На святкуванні були присутні ветерани освітньої праці, учні, які 50 років тому пішли до першого класу, а також нинішні учителі та учні.

У цей день було багато пісень та спогадів: згадували історію школи, її перших учителів та першокласників. Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене радістю, теплотою і любов’ю.