33 сесія

22 листопада 2019 року голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов провів 33 сесію районної ради 7 скликання.

На початку сесії рішенням районної ради було присвоєно звання Почесний громадянин Костянтинівського району Тамарі Петрівні Резніченко.
Тамара Петрівна Резніченко народилась 12 грудня 1952 року. Трудову діяльність розпочала у 1972 році. Тамара Петрівна працювала на посаді начальника інспекції держстраху Костянтинівського району, начальником управління праці та соціального захисту населення Костянтинівської райдержадміністрації. У жовтні 2007 року була обрана головою районної організації ветеранів України, де працює по сьогоднішній день. Все своє життя вона присвятила служінню людям та району. Внесла вагомий внесок в соціальний розвиток району, приймала участь в розробці соціально-економічних програм по підтримці незахищених верст населення, ветеранів, людей похилого віку. Постійно займається патріотичним вихованням молодого покоління. Під її керівництва було створено 7 нових первинних організацій в селах району. Тамара Петрівна брала участь у Всеукраїнському проекті «Я – Українка», за особистий внесок у розвиток української держави та духовне відродження нації була нагороджена Почесною грамотою та отримала Орден «Берегиня України».

Також внесені зміни до рішень районної ради про районний бюджет на 2019 рік; про Програму економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2019 рік та основні напрями на 2020 і 2021 роки; про затвердження заходів на 2019 рік по виконанню рішення районної ради «Про затвердження програми інформатизації Костянтинівського району на 2019-2021 роки»; про витрати на утримання виконавчого апарату районної ради на 2019 рік; про погодження штатного розпису та витрат на утримання комунальної установи «Трудовий архів Костянтинівського району Донецької області» на 2019 рік; про затвердження заходів на 2019 рік на виконання рішення районної ради «Про затвердження районної комплексної програми «Турбота» на 2017-2019 рр; про реорганізацію комунального закладу Костянтинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги.

Були прийняті наступні рішення: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року; про план роботи районної ради на перше півріччя 2020 року; про затвердження розпоряджень голови районної ради; про звіт комунального некомерційного підприємства Костянтинівський районної ради Донецької області «Костянтинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» про результати фінансово-господарської діяльності; про створення комунальної організації (установи, закладу) дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Костянтинівської районної ради Донецької області; про діяльність Районного будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради Донецької області; про затвердження районної комплексної програми «Турбота» на 2020-2022 роки; про передачу майна в спільну власність територіальних громад сел, що знаходиться в управлінні Миколаївської, Новодмитрівської та Іллінівської сільських рад; про прийняття на баланс районної ради майна від КП «Райкомунсервіс»; про передачу на баланс відділу освіти райдержадміністрації транспортного засобу (автобусу); про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах території Регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик».