29 березня 2017 року відбувся урочистий захід, присвячений 30-річчю районної організації ветеранів України.

На заході були присутні голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов, в.о.голови районної державної адміністрації Олег Ісаков, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, голови та члени первинних ветеранських організацій району, заслужені працівники всіх галузей народного господарства, представники робітників та селян, ветерани війни і бойових дій, Почесні громадяни Костянтиніського району, керівники установ та організацій.

На адресу ветеранів лунали слова подяки за їх трудові і ратні подвиги, активну життєву позицію та патріотичне виховання підростаючого покоління. Голови та члени первинних ветеранських організацій району були нагороджені Почесними грамотами та Подяками Костянтинівської районної ради та райдержадміністрації за активну участь у ветеранському русі, патріотичне виховання молоді та з нагоди 30-річчя створення районної організації ветеранів України. На святкуванні регалії Почесних громадян Костянтинівського району отримали три жителі району: за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та сільськогосподарського виробництва Костянтинівського району депутат Костянтинівської районної ради Павло Савелійович Бударев; за вагомий внесок в економічний та соціальний розвиток Костянтинівського району директор сільськогосподарської приватної агрофірми „Єлізавета” Сосо Полікарпович Кюрджиєв; за вагомий внесок у збереження історичної спадщини та розвиток сільськогосподарського виробництва Костянтинівського району голова первинної ветеранської організації Кіндратівської сільської ради Володимир Іванович Кравченко.

Також заступник голови районної ради Лариса Степаненко презентувала альманах «Слово про ветеранів Костянтинівського району», який був виданий за підтримки голови Костянтинівської районної ради О.Оносова. В альманасі зібраний матеріал про 30-тирічний період діяльності районної ветеранської організації, її керівників первинної ланки, активістів ветеранського руху. Крім того, подаються розповіді про людей – жертв нацистської сваволі, спогади місцевих жителів про складні роки Голодомору, дітей війни. Окремою сторінкою виділені історії життя вимушених переселенців із Західної України, що трапилося 65 років тому.

Переглянути фотоматеріал можливо на сторінці «Фото» сайту Костянтинівської районної ради.