26 сесія районної ради 7 скликання

23 листопада 2018 року голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов провів 26 сесію районної ради 7 скликання.

На початку сесії голова районної ради О.Оносов та голова райдержадміністрації Н.Виниченко вручили регалії Почесного громадянина Костянтинівського району Розі Стефанівні Кірєєвій. Роза Стефанівна мешкає в селі Білокузьмигнівка, має стаж педагогічної діяльності 45 років, вона учитель історії та правознавства вищої категорії. Під керівництвом Кірєєвої було встановлено імена похованих воїнів-визволителів в братській могилі с.Білокузьминівка та налагоджені зв’язки з рідними загиблих. Також вона є засновником шкільного музею, протягом 15 років була керівником районного методичного об’єднання вчителів історії. Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Почесними грамотами відділу освіти Костянтинівської районної ради.

По першому питанню порядку денного було заслухано звіт про діяльність голови районної ради за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року. Інформацію доповів голова районної ради Олександр Оносов.

Також були прийняті рішення про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року; внесені зміни у районний бюджет на 2018рік, Програму економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки, щодо виконання Програми збереження та ефективного використання майнового комплексу Костянтинівської районної ради на 2016-2019 роки, Програми розвитку місцевого самоврядування в Костянтинівському районі на 2016-2020 роки та Програми «Турбота» на 2017-2019 роки.

Був затверджений план роботи районної ради на перше півріччя 2019 року,  районна Програми «Розвиток  культури і туризму  Костянтинівського району на 2019 -2021 роки» та Положення «Про умови оплати праці  працівників комунальної установи «Трудовий архів Костянтинівського району Донецької області».

Були затверджені технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Віролюбівської, Іванопільської, Іллінівської, Предтечинської, Софіївської, Новодмитрівської та Білокузьминівської сільських рад.

З метою оптимізації охорони та відтворення біологічної та ландшафтної різноманітності, відтворення природних комплексів, історико-культурних цінностей та природної спадщини було прийнято рішення про надання згоди на оголошення ботанічних заказників місцевого значення: на території Новодмитрівської  сільської ради  — ботанічний заказник «Іжевський», Марківської сільської ради — ботанічний заказником «Балка Марківська», «Балка Майська з лісом Рукавець» та «Страшна балка і Страшний ліс».

Загалом було прийнято 38 рішень.