22 сесія

16 лютого 2018 року голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов провів 22 сесію районної ради 7 скликання.

На початку сесії було заслухано інформацію про діяльність апарату Костянтинівської місцевої прокуратури. Її керівник Вікторія Ткачук повідомила про організаційні та практичні заходи щодо протидії злочинності, зміцнення законності та правопорядку, що були вжиті у 2017 році. Необхідно зазначити, що завдяки стабілізації соціально-політичної ситуації в регіоні та вжитим заходам по боротьбі зі злочинністю продовжує зменшуватися кількість тяжких та особо тяжких злочинів. Водночас дещо збільшилась кількість тяжких тілісних ушкоджень, грабежів, злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Набули поширення шахрайства із застосуванням Іетернет ресурсів, засобів мобільного зв’язку та платіжних карток. Щодо захисту інтересів держави повідомилось, що протягом року Костянтинівською місцевою прокуратурою пред’явлено 29 позовів на суму 3325,8 тис.грн. Також активізовано роботу комісії по відшкодуванню збитків, завданих використанням земельних ділянок без правовстановлюючих документів. Спостерігається збільшення рівня злочинності серед неповнолітніх. Протягом 2017 року до суду скеровано 4 кримінальних провадження про злочини у сфері корупції.

Було затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, а також внесено зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік».

Головний лікар Костянтинівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Ліхтенштейн доповіла про припинення діяльності комунального закладу «Костянтинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»,  шляхом реорганізації в комунальне некомерційне підприємство Костянтинівської районної ради Донецької області «Костянтинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (скорочено – КП «Костянтинівський районний ЦПМСД»).

Також було затверджено Програму підтримки народжуваності в Костянтинівському районі на 2018 рік. Метою Програми є забезпечення необхідних умов для ефективного здійснення соціального захисту громадян, сприяння сім’ям, надана підтримки жінкам району при народженні дитини, створення умов безпечного материнств, удосконалення планування сім’ї.

Загалом було розглянуто 19 питань, по яким були прийняті відповідні рішення.