19 травня 2018 року в Покровську святкували День Європи.

Гостями свята були голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, Почесний консул Республіки Болгарія в Україні Сергій Желєв та Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану, а також Командувач об’єднаних сил Сергій Наєв. У заході взяли участь делегації усіх міст, районів та об’єднаних територіальних громад Донеччини, які представили культуру та традиції країн Європи.

До святкування приєднався і Костянтинівський район, який представив Нідерланди. Делегація у складі голови Костянтинівської райдержадміністрації  Наталії Виниченко, першого заступника голови райдержадміністрації  Олега Ісакова, заступника голови райдержадміністрації  Вікторії Лоцман, заступника голови районної ради Лариси Степаненко, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Наталії Тарасенко, начальника відділу освіти райдержадміністрації  Наталії Костомарової, працівників районного будинку культури «Ювілейний» пройшли святковою ходою «Фестиваль країн Євросоюзу», яка завершилась на центральній площі міста де розгорнули величезний прапор Євросоюзу. РБК «Ювілейний» облаштував намет в стилі ресторану під назвою «Ван Гог» на честь нідерландського художника Вінсента Виллема Ван Гога. Інтер’єр намету був прикрашений картинами художника та виробами майстрів Костянтинівського району. Також в наметі проходила презентація страв національної кухні Нідерландів та України. Працівник районного будинку культури Юрій Лосев виконав пісню гурту Golden Earring  «Going to the Run» на фестивалі культур країн Європи.

Крім того, Костянтинівський районний будинок культури «Ювілейний» взяв участь у молодіжному Євроквесті та зайняв почесне третє місце.

Гості свята мали можливість взяти участь у конкурсно-розважальних програмах для дорослих та дітей, оглянути мистецькі виставки, придбати смаколики та пам’ятні сувеніри.  Також пройшов ярмарок-презентація за участю переможців конкурсу «Український донецький куркуль», в якому взяв участь і куркуль Костянтинівського району – мешканець села Іванопілля – Сергій Свириденко.

Завершенням фантастичного святкування Дня Європи став концерт легендарного українського рок-гурту «Воплі Відоплясова».