17 травня – День вишиванки.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.
Вперше День вишиванки запропонувала відзначати студентка Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича Леся Воронюк. Поштовхом до реалізації ідеї і святкування стала вишиванка її товариша, яку він регулярно надягав на пари, як і багато інших студентів. У 2006 році вперше відбулось це скромне свято — частина студентів університету та його викладачів підтримали ініціативу і прийшли на навчання у своїх вишиванках. Тепер же — їм ми завдячуємо появі такого яскравого свята, масштаби якого щорічно зростають.
У цей день ходять у вишиванках не лише в Україні — ті, хто знаходяться за її межами, також підхопили відносно нове свято і вишиті сорочки у третій четвер травня можна побачити в Нью-Йорку, Торонто та інших великих містах закордоном.
У цей день прийнято одягати вишиванку на роботу, навчання або просто на прогулянку. До того ж, у різних містах України та світу проводять тематичні акції, флешмоби, паради, виставки та марші.
Костянтинівський районна рада та райдержадміністрація також приєдналися до
флешмобу «Одягни вишиванку». Так, працівники державних установ, органів місцевого самоврядування, педагоги та школярі прийшли на робочі місця у вишиванках.