100-річний ювілей

8 травня 2017 року мешканка села Віролюбівка Костянтинівського району Ольга Іванівна Д’яченко відсвяткувала 100-річний ювілей.

У свій День народження ювілярка отримала безліч привітань від рідних, знайомих та односельців. Усі вони висловлювали щиру повагу та бажали світлих щасливих днів і ще довгих років життя.

Від імені голови районної ради О.Л.Оносова та в.о.голови районної державної адміністрації О.І.Ісакова Ольгу Іванівну привітала голова районної ради ветеранів Тамара Петрівна Резніченко, яка висловила вдячність іменинниці за її добросовісну, невтомну працю і за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі та порядності. Побажала їй міцного здоров’я, шани, радості й турботи від рідних. Також Т.П.Резніченко наголосила, що згідно з рішенням Костянтинівської районної ради  «Про щомісячну стипендію особам, яким виповнилося 100 та більше років» Ольга Іванівна Д’яченко буде отримувати щомісячну стипендію у розмірі 500 грн.

100 років — дуже велика цифра в наші дні!

Ольга Іванівна народилася 8 травня 1917 року у с.Віролюбівка і все життя жила і працювала у рідному селі. Виховала двох дітей, має трьох онуків та двох правнуків. Була свідком і учасником багатьох історичних подій, які повністю міняли звичний уклад життя. Але при цьому вона залишилася сильною людиною, яка вміє радіти життю і філософськи ставитися до всіх примхів долі, знаходячи в них масу плюсів і приводів для радості.