100 днів на займаній посаді

22 листопада 2017 року у приміщенні районної ради відбулася зустріч голови Костянтинівської райдержадміністрації Наталії Виниченко з активом району та громадськістю щодо звіту про діяльність за 100 днів на займаній посаді.

У заході взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, заступник керівника апарату облдержадміністрації Юлія Костюніна, голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ісаков.

Наталія Михайлівна визначила три пріоритетних напрямки діяльності — наповнення бюджету, створення умов для покращення якості життя та інвестиційна привабливість Костянтинівського району.

З вітальними словами виступили голова районної ради Олександр Оносов та секретар Костянтинівської міської ради Юрій Розумний. Олександр Леонідович наголосив, що незважаючи на складності у нашому регіоні, спільними зусиллями вдалося розробити та прийняти цілу низку ефективних рішень, що вплинули на стійкий розвиток нашого району, вирішення проблем територіальних громад, покращення якості життя наших громадян та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю районної ради, райдержадміністрації та депутатського корпусу Костянтинівського району.