5-й Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху ООН в Софіївському НВК

З 06 по 12 травня 2019 року в Україні  проведено 1-й етап 5-го Глобального Тиждень безпеки дорожнього руху ООН під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Метою Тижня привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн.

Усі учасники освітнього процесу Софіївського  НВК також долучилися до Тижня та провели ряд заходів:

— перегляд тематичного  ролику «Дитинству – безпечні дороги»;

— акція «Дитина наслідує батьків», «Свідомий пішохід»;

— розробка та розповсюдження пам’яток-буклетів «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого міста»;

— години спілкування, бесіди щодо проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».

Безпека дорожнього руху полягає у розумінні усіма учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху та неухильному їх виконанні, що дозволить зменшити кількість ДТП і врятувати сотні людських життів. Знати і дотримуватись правил мають і водії автотранспортних засобів, і велосипедисти, і мотоциклісти, і пішоходи.

Навіщо порушувати правила дорожнього руху, платити штрафи, завдавати шкоду автомобілю, платити за ремонт? А найголовніше, навіщо ризикувати життям?

Тому, запам’ятайте — життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя.